BEZŠANONU.cz – účetnictví online

Evidence faktur bez papírů a přehledně

Podnikáte? Věnujte svůj čas věcem, které vás někam posunou. Topíte se v moři papírů? Přežitek. Namísto polic plných šanonů využijte raději účetnictví online. Evidence faktur je s BEZŠANONU.cz snadná. Získáte jasný přehled o příchozích a odchozích platbách i o daňových odvodech.

Hodnocení

Více informací

Pomocník pro chytré podnikání

BezŠanonu.cz vám umožní spravovat účetnictví snadno a efektivně. Odložte šanony plné papírového chaosu či nekonečné excelovské tabulky – chytrým řešením je účetnictví online.

Bezplatně vyzkoušet

K využití BezŠanonu.cz nemusíte být účetním superspecialistou. Ovládání je nastavené srozumitelně, prostředí je přehledné. Svou účetní agendu máte po ruce vždy a všude. Stačí mobil, tablet nebo počítač připojený na internet.

Velký důraz klademe na bezpečnost – využíváme pokročilé zabezpečení a šifrování dat. Informace ukládáme v zabezpečeném datacentru a zálohujeme na dvou různých místech.

Nejste si něčím jisti? Naše online podpora je připravena – zeptejte se na cokoliv. Jsme tu pro vás.

Snadná evidence faktur a plateb

BezŠanonu.cz ztrácí evidence faktur většinu ze svých otravných vlastností. Online faktury přijímáte, vystavujete a odesíláte pohodlně z jakéhokoliv zařízení. Nemusíte se starat o paragrafy – dodržení aktuálních zákonných předpisů pohlídá sama služba. Přesvědčíme vás, že evidence faktur nemusí být nutně utrpení.

Velmi jednoduše spravujete také platby. Kdo vám co zaplatil? Kolik vám kdo dluží? Upomínky a správa kontaktů vás budou držet v obraze. Co potřebujete ještě zaplatit vy? Stačí jedno kliknutí a snadno to zjistíte. Výhodou je možnost párování s bankou – peníze obdržené na účet nástroj spojí s danou fakturou a označí ji za zaplacenou.

Daně bez nervů a ztraceného času

Účetnictví online BezŠanonu.cz skvěle zvládá také daně, včetně přípravy daňových přiznání. Máte pod dohledem platby DPH a kontrolní hlášení vás vždy upozorní, objeví-li se nějaký problém.

Webová aplikace umí nejen kontrolovat příjmy a výdaje, ale také přehledně shrne momentální výsledky podnikání a ukáže vám výhledy do budoucna. Praktické přehledy a vizualizace vám pomohou získat důležité informace.

Věnujte čas rozvoji svého podnikání – na účetnictví máte BezŠanonu.cz

BezŠanonu.cz provzuje eBaze s.r.o., IČO: 04603389

Funkce a výhody

zobrazit celou nabídku